Infolinia 800 109 509

Porady dotyczące Normy

Demo programu do kosztorysowania Norma PRO

Demo programu do kosztorysowania Norma PRO

Do pobrania  za darmo najnowsza wersja Norma PRO
 
O programie do kosztorysowania Norma PRO można śmiało powiedzieć, że to jeden z najczęściej wybieranych systemów, na których tysiące kosztorysantów wykonują swoją codzienną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem kosztorysowym poprzez wersję demo.

czytaj więcej

Miara PRO – jak program wspomaga przedmiarowanie?

Kosztorysowanie łączy się z czynnością przedmiarowania, czyli ustalania zakresu prac w oparciu o przekazany projekt. Nieocenioną pomocą zatem może być Miara PRO, narzędzie przygotowane przez producenta programów kosztorysowych Norma.

czytaj więcej

Zapisanie kosztorysu do pliku PDF w programie Norma

Czasami proste sprawy mogą być najtrudniejsze. Często na przykład spotykamy się z pytaniem jak zapisać kosztorys do pliku PDF w programach Norma.

czytaj więcej

Wymiana klucza zabezpieczającego do programu Norma

Programy kosztorysowe Norma są zabezpieczone przed nieautoryzowanym użytkowaniem kluczami USB, które muszą być podpięte do portu w komputerze, aby można było uruchomić i pracować z programem.

czytaj więcej

Porównanie programów Norma

Programy kosztorysowe Norma już od wielu lat są popularnym rozwiązaniem przeznaczonym do kosztorysowania robót budowlanych. Oprogramowanie występuje w trzech wersjach funkcjonalnych – przed dokonaniem zakupu warto poznać różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami.

czytaj więcej

Przeglądarka projektów w technologii BIM w Normie EXPERT

W najnowszej wersji programu do kosztorysowania Norma EXPERT została dołączona przeglądarka projektów BIM (z ang. Building Information Modeling – modelowanie informacji o budowaniu) pozwalająca na przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów w oparciu o trójwymiarowy model obiektu.

czytaj więcej