Infolinia 800 109 509

Promocje programów kosztorysowych w sklepie KOMAKO

Sklep KOMAKO stale oferuje dla Państwa najlepsze ceny programów do kosztorysowania, cenników i innych programów pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami!

W chwili obecnej mogą Państwo w sklepie KOMAKO kupić w promocyjnych cenach następujące programy:
 

Wymiana Normy PRO na Normę EXPERT

Norma PRO to jeden z najpopularniejszych programów do kosztorysowania w Polsce. Jednak ma już ponad 19 lat i możliwości jego rozwoju się wyczerpały. Tylko do końca 2022 roku można kupić aktualną wersję Normy PRO, a także jej aktualizację. Oczywiście praca z programem jest i będzie cały czas możliwa, mimo to zapraszamy użytkowników do przejścia na program nowej generacji - Normę EXPERT, z zachowaniem możliwości pracy z wersją PRO
  
Abonenci aktualnego wydania Buduj z Głową mają możliwość wymiany posiadanej Normy PRO na EXPERT w promocyjnej cenie 1438 zł netto.
Posiadacze starszych wersji Normy PRO, też mogą wymienić swój program, zamawiając wymianę dla użytkowników wersji starszych.
 
Norma EXPERT to program kosztorysowy nowej generacji, który poza funkcjonalnościami znanymi z PRO oferuje dodatkowo m.in. obsługę technologii BIM (przedmiarowanie 3D), moduł wyliczania cyklu życia obiektu, filtrowanie danych i nowoczesny sposób ich analizy.
 
  

Norma EXPERT wraz z programem Miara PRO

Program do kosztorysowania Norma EXPERT teraz w wyjątkowej promocji z abonamentem na aktualizację programu i bazy cenowej oraz dodatkowo z programem do przedmiarowania Miara PRO.
 
  

Wymień swój program kosztorysowy na Normę STANDARD

Norma STANDARD w ofercie specjalnej dla posiadaczy innego programu kosztorysowego - sprawdź szczegóły!
 
 

Baza cenowa Intercenbud w niższej cenie

Posiadasz inną bazę cenową na 2022 rok? Chcesz skorzystać z Intercenbudu? Skorzystaj z promocji i kup abonament roczny z dostępem do 5 kolejnych kwartałów Intercenbud.
A może pracujesz w instytucji publicznej? Inwestorzy publiczni mogą kupic Intercenbud w niższej korzystnej cenie.
 
  
  

Promocje dla abonentów Buduj z Głową 3/2022

Abonenci Buduj z Głową 2 kw. 2022 mogą dodatkowo zakupić:
  
Zapraszamy do zakupów!