Infolinia 800 109 509

Promocje programów kosztorysowych w sklepie KOMAKO

Sklep KOMAKO stale oferuje dla Państwa najlepsze ceny programów do kosztorysowania, cenników i innych programów pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami!

W chwili obecnej mogą Państwo w sklepie KOMAKO kupić w promocyjnych cenach następujące programy:  
  

Norma STANDARD  - ALL INCLUSIVE dla kosztorysanta

Norma STANDARD wraz z pakietem dodatków do wyboru. Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie. Promocja ważna do 31 października 2021 r.
 
  
  

Wymiana Normy PRO na Normę EXPERT

Wkrótce producent zakończy rozwój i wsparcie dla popularnego programu kosztorysowego Norma PRO. Oczywiście praca z programem jest i będzie cały czas możliwa, mimo to zapraszamy użytkowników do przejścia na program nowej generacji - Normę EXPERT, z zachowaniem możliwości pracy z wersją PRO.
  
Abonenci Buduj z Głową 3/2021 mają możliwość wymiany posiadanej Normy PRO na EXPERT w promocyjnej cenie 1290 zł netto. Cena promocyjna do 31.12.2021 r
Posiadacze starszych wersji Normy PRO, też mogą wymienić swój program, zamawiając wymianę dla użytkowników wersji starszych. Szczegóły oferty dostępne w sklepie - kliknij tu.
 
Norma EXPERT to program kosztorysowy nowej generacji, który poza funkcjonalnościami znanymi z PRO oferuje dodatkowo m.in. obsługę technologii BIM (przedmiarowanie 3D), moduł wyliczania cyklu życia obiektu, filtrowanie danych i nowoczesny sposób ich analizy.
 
  
  

Promocje dla abonentów Buduj z Głową 3/2021

Abonenci Buduj z Głową 3 kw. 2021 mogą dodatkowo zakupić:
Wszystkie promocje są dostępne na stronie: https://sklep.komako.pl/Category/6/PROMOCJE
  
Zapraszamy do zakupów!