Infolinia 800 109 509

Promocje programów kosztorysowych w sklepie KOMAKO

Sklep KOMAKO stale oferuje dla Państwa najlepsze ceny programów do kosztorysowania, cenników i innych programów pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami!

W chwili obecnej mogą Państwo w sklepie KOMAKO kupić w promocyjnych cenach następujące programy:
 

Złap Normę na NOWY ROK z rabatem -20%

Norma EXPERT z aktualizacją oraz cennikiem INTERCENBUD do 31. stycznia w specjalnej niższej cenie.
 
 

Norma STANDARD  - ALL INCLUSIVE dla kosztorysanta

Norma STANDARD wraz z pakietem dodatków do wyboru. Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie. Promocja ważna do 31 stycznia 2022 r.
 
  
  

Wymiana Normy PRO na Normę EXPERT

Wkrótce producent zakończy rozwój i wsparcie dla popularnego programu kosztorysowego Norma PRO. Oczywiście praca z programem jest i będzie cały czas możliwa, mimo to zapraszamy użytkowników do przejścia na program nowej generacji - Normę EXPERT, z zachowaniem możliwości pracy z wersją PRO.
  
Abonenci Buduj z Głową 4/2021 mają możliwość wymiany posiadanej Normy PRO na EXPERT w promocyjnej cenie 1438 zł netto. Cena promocyjna do 31.01.2022 r
Posiadacze starszych wersji Normy PRO, też mogą wymienić swój program, zamawiając wymianę dla użytkowników wersji starszych.
 
Norma EXPERT to program kosztorysowy nowej generacji, który poza funkcjonalnościami znanymi z PRO oferuje dodatkowo m.in. obsługę technologii BIM (przedmiarowanie 3D), moduł wyliczania cyklu życia obiektu, filtrowanie danych i nowoczesny sposób ich analizy.
 
  
  

Promocje dla abonentów Buduj z Głową 4/2021

Abonenci Buduj z Głową 4 kw. 2021 mogą dodatkowo zakupić:
  
Zapraszamy do zakupów!