Infolinia 800 109 509

Demo programu do kosztorysowania Norma PRO

Opis produktu

Do pobrania  za darmo najnowsza wersja Norma PRO
 
O programie do kosztorysowania Norma PRO można śmiało powiedzieć, że to jeden z najczęściej wybieranych systemów, na których tysiące kosztorysantów wykonują swoją codzienną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem kosztorysowym poprzez wersję demo.

Szczegóły

Norma PRO została zaprezentowana podczas targów Budma w 2003 roku. Jest dziełem warszawskiej firmy Athenasoft. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kosztorysantów, inwestorów, architektów oraz pozostałych osób, które mają styczność z tworzeniem oraz pracą z kosztorysami.
 
Więcej informacji o programie: Norma PRO program kosztorysowy 
 
 

Demo programu Norma EXPERT

Norma EXPERT jest nowoczesnym programem dla kosztorysantów pozwalającym na przygotowanie dowolnego kosztorysu, jego analizę, porównanie, sprawdzenie itp. Wersja EXPERT wspiera m.in. technologię BIM, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie przedmiaru w oparciu o trójwymiarowy projekt obiektu. Ponadto wygodny interfejs i poszerzone funkcjonalności importu PDFów czynią z programu zaawansowane narzędzie do kosztorysowania.
 

Demo programu Norma STANDARD 2

Norma STANDARD 2 jest najbardziej podstawowym programem kosztorysowym z rodziny programów Norma. Dzięki niższej cenie jest szczególnie popularna w mniejszych firmach lub u indywidualnych kosztorysantów, pozwalając na przygotowanie kosztorysów w kalkulacjach uproszczonej i szczegółowej.
 

Powiązane produkty