Infolinia 800 109 509

Buduj z Głową - kwartalnik kosztorysanta i aktualizacja programów Norma

Buduj z Głową - kwartalnik kosztorysanta i aktualizacja programów Norma
Cena produktu: od 480 zł netto Przejdź do sklepu Pobierz demo

Opis produktu

Buduj z Głową - wydawnictwo dzięki, któremu zawsze będziesz na bieżąco...
Publikacja zawiera aktualizacje programów kosztorysowych i ciekawe artykuły skierowane do kosztorysantów.

Szczegóły

Na jednej płycie kompendium wiedzy o nowych technologiach, zmianach przepisów i poradach ekspertów, a także aktualizacje do Normy PRO i Normy STANDARD, a także do Normy EXPERT.
 
Bieżąca edycja abonamentu Buduj z Głową - IV kwartał 2018.
 
Zachęcamy Państwa do zakupu wydawnictwa Buduj z Głową, które pełni rolę aktualizacji programów z rodziny Norma oraz bazy wiedzy każdego kosztorysanta.
 
Co kwartał otrzymają Państwo aktualizację swojego programu i bazy katalogowej na płycie CD, a także najnowsze informacje o technologiach budowlanych i ustawodawstwie dotyczącym branży budowlanej, oraz porady w zakresie obsługi programów kosztorysowych Norma.
 
Buduj z Głową to wygodny dostęp do informacji, które zawierają wyjaśnienia i opinie autorytetów w dziedzinie kosztorysowania, zamówień publicznych, a także istotne informacje o zmianach w przepisach prawnych i ich wykładnie.
 
Kwartalnik Buduj z Głową to gwarancja zawsze aktualnej wersji programu kosztorysowego Norma PRO, Norma STANDARD 2 oraz Norma EXPERT, a także dostęp do specjalnych ofert cenowych na inne produkty oferowane przez producenta Athenasoft i KOMAKO.

Zapytaj o kwartalnik Buduj z Głową:

Powiązane produkty