Infolinia 800 109 509

Norma EXPERT inteligentny program do kosztorysowania

Norma EXPERT inteligentny program do kosztorysowania
Cena produktu: od 1490 netto Przejdź do sklepu Pobierz demo

Opis produktu

Program kosztorysowy Norma EXPERT wyznacza nowe standardy tworzenia kosztorysów. Poznaj najnowsze rozwiązanie dla firm budowlanych.

Szczegóły

Norma EXPERT - program kosztorysowy dla ekspertów

Program Norma EXPERT będąc następcą popularnego systemu do kosztorysowania Norma PRO, czerpie z jego doświadczeń, jednocześnie wprowadzając nowatorskie rozwiązania poprawiające pracę kosztorysantów. Athenasoft przygotowała program, który dzięki swej uniwersalności może być wykorzystywany w firmach wykonawczych, inwestorskich czy w biurach projektowych ułatwiając sporządzanie kalkulacji kosztorysowych i przedmiarów.
 
Bieżąca wersja programu Norma EXPERT to 5.9.400 (listopad 2018).
 

Najważniejsze cechy programu Norma EXPERT:

Norma EXPERT oferuje możliwości znane z wcześniejszej wersji tego programu kosztorysowego, wzbogacając je o kolejne funkcje i ułatwienia. Przygotowując kosztorys można opierać się o bogatą bazę katalogów nakładów rzeczowych udostępnianą razem z programem lub można tworzyć bazę katalogów własnych, zawierających pozycje i normy dostosowane do branży i wydajności pracowników danej firmy.
 
Program do kosztorysowania Norma EXPERT pozwala na pracę z najpopularniejszymi cennikami różnych producentów, a także pozwala pobierać ceny bezpośrednio z portalu Intercenbud. Oprogramowanie umożliwia import cenników własnych zapisanych w plikach programu Excel, ponadto wraz z programem użytkownik otrzymuje kartotekę RMSów liczącą ponad 20 tysięcy pozycji.
 
Efekty pracy z Normą EXPERT można zapisać do różnych formatów plików, w tym do: .pdf, .ath i .xml. Kosztorys może zostać wyeksportowany do programu Project, w celu stworzenia harmonogramu lub do systemu ERP w celu kompleksowego zarządzania budżetem inwestycji. Opcje drukowania dokumentów są teraz przejrzyste i proste do zdefiniowania.
 
baner promocyjny athenasoft

Import skanowanych PDF

Opcja importu skanowanych plików PDF do Normy EXPERT pozwala na pracę z dokumentami, które zostały nam przekazane przy pomocy tego formatu, również plików skanowanych. Kreator importu poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki procesów analizy pliku i rozpoznania tekstu w pliku.

Nowy, inteligenty interface

Wśród nowych możliwości programu kosztorysowego Norma EXPERT należy wyróżnić uproszczoną obsługę programu opartą o wstęgę poleceń z kartami widoków, które ułatwiają dostęp do najważniejszych funkcji programu. Szybkość wprowadzania danych do kosztorysu lub przedmiaru jest teraz większa dzięki wysuwanym panelom, a technologia Przeciągnij & Upuść umożliwia wykonanie wielu czynności myszką. Koniec z dodatkowymi okienkami, które zasłaniają dane w tle – dodawanie pozycji przy pomocy kreatora, edycja pozycji lub edycja danych RMS są teraz wygodne jak nigdy wcześniej.

Graficzna analiza kosztorysu

Kosztorys wykonany w Normie EXPERT może być zaprezentowany w formie czytelnych wykresów. Kolorowe wykresy słupkowe, liniowe, tortowe, płaskie lub trójwymiarowe ułatwiają analizę kosztów i pozwalają na efektowne zaprezentowanie efektów pracy.

Filtrowanie danych w kosztorysie

Norma EXPERT ułatwia odnajdywanie potrzebnych informacji w dokumencie dzięki filtrom, również definiowanym przez użytkownika. Znajdywanie pozycji lub nakładów może odbywać się według różnych parametrów określonych w definicji filtru.

Autouzupełnianie Intelli Sense

Dzięki funkcji autouzupełniania dostępnej w Normie EXPERT program podpowie formuły wprowadzane do książki przedmiarów i zasugeruje poprawkę ewentualnych błędów składniowych.
 

Opcje zakupu programu Norma EXPERT:

Program do kosztorysowania Norma EXPERT można zakupić w kilkunastu wariantach cenowych.

Norma EXPERT – pierwsze stanowisko

Pierwsze stanowisko Normy EXPERT jest przeznaczone dla nowych użytkowników, nieposiadających innych stanowisk programu. Ta oferta jest dostępna w dwóch wariantach:
  • pierwsze stanowisko wraz z aktualnym cennikiem Intercenbud
  • pierwsze stanowisko wraz z abonamentem na aktualizacje Buduj z Głową i rocznym abonamentem na cennik Intercenbud i programem CADRysunek

Norma EXPERT kolejne stanowisko

Użytkownicy posiadający już program Norma (również Norma PRO lub Norma STANDARD) mogą zakupić Normę EXPERT taniej jako kolejne stanowisko.
Ta oferta również jest dostępna w dwóch wariantach – z aktualnym kwartałem bazy Intercenbud lub z rocznymi abonamentami Buduj z Głową i Intercenbud i programem CADRysunek.

Norma EXPERT dla użytkowników innych programów kosztorysowych

Użytkownicy programów Norma PRO lub Norma STANDARD mogą zamienić posiadany program na wersję EXPERT, podobnie jak użytkownicy programów kosztorysowych innych producentów. Te oferty są również wyjątkowo przystępne cenowo.

Norma EXPERT dla otwierających działalność

Firmy nowe na rynku (okres prowadzenia działalności maks. 12 miesięcy) mają możliwość zakupu Normy EXPERT w ofercie specjalnej. Dzięki niższej cenie nowe firmy maja możliwość pracy z najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem dla kosztorysantów dostępnym na rynku.
 

NOWOŚĆ Norma EXPERT dla absolwentów

Absolwenci, którzy w ostatnich 12 miesiącach ukończyli uczelnię techniczną i nie kupowali wcześniej programu kosztorysowego Norma mogą skorzystać oferty przeznaczonej dla nich. Norma EXPERT na dobry początek kariery w niższej cenie.
 

Odwiedź sklep KOMAKO i kup Normę EXPERT

Zapraszamy do odwiedzin sklepu KOMAKO, w którym oferujemy programy z rodziny Norma i inne programy przydatne w branży budowlanej. Zapraszamy do działu promocje, gdzie można się zapoznać z aktualnymi promocjami na zakup oprogramowania.
 
Zapraszamy do biur KOMAKO - jesteśmy obecni w największych miastach:
Szczecin, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Lublin
 

Wymagania programu do kosztorysowania Norma EXPERT:

  • procesor: min. Pentium 4 lub równoważny; zalecany Intel Core 2 Duo lub równoważny;
  • pamięć komputera: min. 1 GB; zalecana: 2GB;
  • rozdzielczość ekranu: min. 1024x768; zalecana: 1920x1200;
  • wolna przestrzeń na dysku komputera: min. 1 GB; zalecane 2 GB;
  • napęd dysków DVD
  • port USB: program zabezpieczony jest kluczem sprzętowym USB Cipher
  • system operacyjny: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

Norma EXPERT - zapytaj nas o program do kosztorysowania:

Powiązane produkty